قوانین و مقررات

تعاریف کلی

پارس اَپ(parsapp) : نام تجاری یک وب سایت معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی های موبایل در قالب متن، ویدیو و یا پادکست است که آخرین اخبار و همچنین آموزش های مرتبط با عصر تکنولوژی را نیز پوشش می دهد.

درخواست بررسی : شخص حقیقی یا حقوقی که اپلیکیشن و بازی خود را جهت انجام معرفی،نقد و بررسی برای پارس اَپ ارسال میکند.

درخواست تبلیغ : شخص حقیقی یا حقوقی که تبلیغ محصول خود را جهت نمایش در وب سایت، برای پارس اَپ ارسال میکند.

 

مقررات

تمامی فعالیت های پارس اَپ مطابق با قوانین جمهوری اسلامی، تجارت الکترونیک و حمایت از مشتری میباشد و در قبال آن کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود هستند. چنانچه در آینده تغییری در ضوابط و عملکرد پارس اَپ به وجود آید، در همین صفحه به اطلاع عموم خواهد رسید.

پارس اَپ هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای اپلیکیشن ها و بازی ها و همچنین تبلیغات موجود در آنها و نحوه دریافت وجه از کاربران و خدماتی که ارائه می دهند ندارد و تمامی مسئولیت آن بر عهده توسعه دهنده محتوا خواهد بود.

پارس اَپ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغات کلیکی در وبسایت ندارد و لطفا در صورت مشاهده موارد مشکوک از طریق منوی تماس با ما، جهت بررسی مجدد محتوای مورد نظر ما را مطلع نمایید.

 

حقوق مالکیت فکری (کپی رایت)

تمامی محتویات وب سایت از قبیل مطالب وبسایت، هرگونه محتوای ویدئویی، متنی و تصویری، قالب وبسایت و… متعلق به پارس اَپ میباشد و مشمول حمایت های مقرر در قوانین مالیکت های فکری داخلی است.

هر گونه کپی برداری و استفاده از محتوای وب سایت پارس اَپ بدون کسب مجوز کتبی پیگرد قانونی دارد.

انتشار مطالب بلاگ پارس اَپ تنها با ذکر منبع و لینک کردن مطلب به وبسایت پارس اَپ مجاز میباشد.(این بند شامل محتوای نقد و بررسی نمیباشد)

 

عودت وجوه پرداختی

لغو درخواست بررسی باید قبل از انجام و شروع مراحل بررسی و یا فیلم برداری انجام شود، لذا پس از انجام نقد و بررسی یا نمایش تبلیغ در سایت، امکان استرداد وجه وجود ندارد.

 

پارس اَپ © ۱۳۹۷